Murat Kurum’dan pazar ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Sarıyer Çarşamba Pazarı’nda esnafı ziyaret etti. Vatandaşların yoğun ilgiyle karşıladığı Kurum, mahalle sakinleri ile sohbet ederek, sorunlarını dinledi.

Pazar yerinde bir esnaf, Kurum’a desteklerini ileterek, “Büyükşehir’de Başkanımız sizsiniz.” dedi. Ardından Bitlisli bir esnaf, Murat Kurum’a Bakanlık döneminde hayata geçirdiği projeler için teşekkür ederek, “Bitlis güzel, çok güzel elinize sağlık. Gerçekten Bitlis, şimdi Bitlis oldu. Tebrik ediyorum, başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu. Kurum, tezgâhları gezmeye devam ederken, bir başka esnaf tarafından, “Bakanlık döneminizde başarınızı gördük. İnşallah İstanbul’da da hayırlı, güzel günler bizi bekliyor.” temennileri il karşılandı. Kıyafet satan bir esnaf ise Kurum’un “Nasılsınız?” sorusuna, “Siz gelirseniz daha iyi olacağız.” diye cevap verdi.

Pazarda alışveriş yapan vatandaşlar da Kurum’a desteklerini iletti. Murat Kurum’la fotoğraf çektirmek isteyen bir vatandaş, “Seni seyretmeden uyumuyorum. Allah yolunu, bahtını açık etsin inşallah.” dedi. Murat Kurum’u karşısında görünce dua etmeye başlayan yaşlı bir kadın ise; “Allah senden razı olsun. Allah geleceğini aydın etsin. Ömrünü uzun, sağlığını daim etsin. Ben size devamlı dua ediyorum.” şeklinde konuştu. Murat Kurum, kendisi için dua eden vatandaşa, “İnşallah sizin dualarınızla kazanacağız.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x