Kendisini veto etmişti: ‘Kaynanama selam’

Her şarkısı, açıklamaları ve paylaşımlarıyla gündem olan ünlü rapçi Alizade Almanya’ya Ezhel’in yanına gitti. İkilinin paylaşımları ise akıllara “yeni bir aşk mı doğuyor?” sorusunu getirmişti. İddiaların üstüne Alizade’nin Ezhel’i “Evimin erkeği, evimin direği” notuyla yemek yaparken paylaşması iddiaları güçlendirmişti. İkiliden yeni paylaşımlar gelmeye devam ederken olaya birden Ezhel’in annesi de dahil olarak Alizade’yi kesin bir dille veto etmişti.

Ezhel’in annesi Ulya Turgut, ikilinin ilişkisi için “Ben sağken oğluma zade made yaklaşamaz” yorumuyla adeta noktayı koymuştu. Ulya Turgut’un yaptığı paylaşımdan sonra Ezhel’de Alizade’yi arkadaşı gibi gördüğü hakkında paylaşımlar yaparak iddiaların bitmesine sebep olmuştu. Dün Brüksel’de Ezhel’in yaptığı konsere katılan Alizade performansından sonra yaptığı veda konuşması ise gündem oldu.

Alizade, Ezhel’in kendisini istemediğini açıklayan annesi Ulya Turgut için göndermeli bir veda yaptı. Alizade, ‘Annemize de buradan selamlar. Kaynanama selamlar’ dedi. Alizade’nin selamından sonra Ezhel’in bakışı ise dikkatlerden kaçmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x