Haluk Levent: Telefonumu getirene menemen yapacağım

New York’taki konseri için ABD’ye uçmadan önce İstanbul’da havalimanında check-in işlemini yaptıktan sonra telefonunu arabasında unuttuğunu fark eden sanatçı Haluk Levent, şoförünün de evine gitmiş olması nedeniyle telefonuna ulaşamadı.

Konseri iptal etmemek için telefonsuz uçağa binen Levent, yanındaki Bülent Çeçen’in telefonundan Twitter hesabına girdi ve yardım çağrısında bulundu.

TELEFONU GETİRENE MENEMEN

Sanatçının Twitter’dan yaptığı paylaşım şöyle:

“Arkadaşlar iki saat önce başıma bir olay geldi sizinle paylaşmak istedim. Bu akşam New York konserim var. Ve ben havalimanında check-in işlemimi yaptıktan sonra yanımda telefonumun olmadığını fark ettim. Arabamda kalmış. Ve şoförüm de fark etmemiş olacak ki o da evine gitmiş. Konseri iptal etmemek için telefonsuz uçmak zorunda kaldım. Bu tweet’i yan koltuğumda oturan sevgili Bülent Çeçen sayesinde yazıyorum.

Kısaca bugün hiç kimse bana ulaşamayabilir. Bugün THY 15.10 uçağı ile New York’a uçacak bir yolcu varsa ve bu tweet’i okuyorsa buraya yazsın ona ulaşayım telefonumu getirsin isterim. Hatta bu akşam konserimin misafiri olsun. Hatta ona menemen yapayım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x