Arda Güler’in Kuran-ı Kerim’li fotoğrafının sırrı ortaya çıktı

Şu günlerde dünyanın konuştuğu isim olan Arda Güler, 2016 yılında Anadolu Gençlik Derneği tarafından yaz boyunca düzenlenen etkinliklere katıldı. Milli yıldızın burada çekilmiş bazı görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

O zaman henüz 10 yaşında olan Arda sadece yeteneği ile değil efendiliği ve disiplini ile dikkat çekti.

“ARDA O ZAMANDA 4-5 ÇOCUĞU ÇALIMLAYIP GÜZEL GOLLER ATARDI”

O zamanki etkinlik sorumlularından AGD yetkilisi Salih Çakır, konu ile ilgili TV5’de yayınlanan programda şunları söyledi:

“Arda o zaman da sadece yeteneği ile değil disiplini beyefendiliğiyle, oturuşuyla, kalkışıyla ön plana çıkan, dikkat çeken çocuklarımızdan birisiydi. Ders aralarında, teneffüslerde hemen taştan kaleler yapıp futbol oynarlardı arkadaşlarıyla. Ben de hakemlik yapardım o maçlarda. Arda o zamanda 4-5 çocuğu birden çalımlayıp çok güzel goller atardı.”

KURAN-I KERİM FOTOĞRAFININ SIRRI

Salih Çakır, yine sosyal medyaya düşen ve çok konuşulan Arda Arda Güler’in elinde Kuran-ı Kerim taşırken çekilen fotoğrafı için de Fotoğraftaki madalyon ve Kuran-ı Kerim’in yaz etkinlikleri kampından bir hatıra olması ve “hayatlarına rehberlik etmesi” için Arda’ya ve diğer çocuklara hediye edildiğini söyledi.


MANEVİYATI İLE TAKDİR TOPLUYOR

Milli yıldız, Dünya devi Real Madrid’de attığı goller sonrası yaptığı bir açıklamada gol sevinci için “Sevincim tevekküle dayanıyor. Her şeyin Allah’tan geldiğine inanıyorum” diyerek manevi tarafını da gözler önüne sermiş ve gönülleri fethetmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x