Snoop Dogg ile Web3 Platformundan Ortaklık!

Amerikalı popüler rapçi Snoop Dogg’un, Web3 entegreli canlı yayın platformu “Shiller” ile ortaklık kurduğu bildirildi.

Dünyanın en popüler sanatçılarından biri olan Snoop Dogg, NFT ve Web3 teknolojisine yönelik çalışmalarıyla da biliniyordu. Web3 ortaklıklarına bir adım daha atarak, “Shiller” isimli Web3 entegreli canlı yayın uygulamasına ortak olduğu duyuruldu. Shiller, Web3 teknolojisiyle birlikte çalışan, canlı yayın platformu olarak nitelendirildi. Yıldız rapçi, teknolojinin tanınan girişimcilerinden Sam Jones ile birlikte uygulamanın kurucusu oldukları açıklandı.

Snoop Dogg, Web3 ve NFT’ye Yönelik Çalışmalarını Sürdürüyor

Özellikle de NFT‘ye yönelik hamleleriyle bilinen yıldız sanatçı, attığı bu adım ile birlikte Web3 teknolojisinde de büyük bir yer aldı. Ek olarak ünlü rapçi yalnızca bu ortaklıkla değil, daha önceden yaptığı Bored Ape Yacht Club‘ın (BAYC) şirketi olan Yuga Labs ortaklığılıyla da tanınıyor.

Yıldız sanatçının kripto sektöründe ki faaliyetlerinin devam ettiği bildirildi. 1 Mart tarihinde Roobet‘in yaptığı açıklamalar doğrultusunda, kripto kumarhanesi olan “Roobet” ile ortaklık kurduğu ifade edildi. Ayrıca, Snoop Dogg’un şirketti ünvanı “Ganjaroo Baş Sorumlusu” şeklinde belirtildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*